Бізнес-ідея – картини домашніх тварин

Портрет собаки

Будучи художником-анімалістом, можна спробувати організувати вузьконаправлений бізнес, пов’язаний з малюванням картин, що зображують домашніх тварин. Особливою прихильністю відрізняються власники породистих коней, собак, різних порід кішок. Рідкісні види птахів, рептилій, навіть екзотичні риби здатні виявитися моделями художника. Багато з задоволення розмістили б у вітальні гарний портрет свого улюбленця.

Саме індивідуальність вихованця, порода і винятковий екстер’єр найчастіше викликають гордість власника. Портрет вихованця зможе передати його унікальний вигляд і ті властивості його характеру, за які його так люблять.

З чого почати?

Для початку необхідна серія зразків, що показують жанрові варіанти з малюнками тварин. Це може бути зображення людини поруч з його вихованцем або портрет тварини в інтер’єрі. Чудово виглядають діти з їх улюбленими тваринами на руках. Це можуть бути Ваші роботи або репродукції інших художників. За умови, зрозуміло, що Ви в змозі створити щось подібне. :- ) За допомогою цих зразків потрібно постаратися передати перевагу портрета перед звичайною фотографією.

Пошук замовників

Для пошуку замовлень краще віддрукувати рекламні постери. І спробувати розмістити їх в місцях, найбільш часто відвідуваних потенційними замовниками. Це можуть бути тематичні клуби, ветеринарні клініки, салони-перукарні. Або магазини, що займаються продажем товарів і послуг для тварин. Подібні рекламні постери та портфоліо з особистими роботами можна запропонувати фірмам, що займаються оформленням інтер’єрів.

Дизайнери, які мають серед своїх клієнтів власників елітних тварин, за певний відсоток не відмовляться допомогти і запропонують Вашу послугу. В їх силах рекомендувати подібні картини як обов’язковий і гармонійний елемент інтер’єру.

Інтернет – найкращий рекламний майданчик для бізнесу

Ну і, звичайно, просувати свою послугу можна і потрібно через Інтернет. Створення сайту дозволить Вам продемонструвати своє портфоліо в електронному вигляді та приймати замовлення дистанційно. Додаткову рекламу можна розмістити в соціальних мережах, на спеціалізованих сайтах, а також і на всіляких інтернет-барахолках. Головне – знайти цільову аудиторію і правильно піднести це прекрасне починання.

Прийом замовлень може відбуватися віддалено. За умови, що клієнт надасть достатньо матеріалу для створення художньої роботи. Створення портрета тварини – досить складне заняття. Обрана модель навряд чи витримає багатогодинне позування. Спростити завдання допомагає серія фотографій, зроблених клієнтом або професійним фотографом. Можливо, Вам самим зручніше виконати зйомку, що значно спростить справу.

Хороший анімаліст – це велика рідкість в наш час. Його роботи коштують досить дорого. Для повного взаєморозуміння з клієнтами краще обумовити всі деталі багатоденної роботи на самому початку. І щоб уникнути переробок узгодити ескіз та основні вимоги. Укладення договору та внесення авансового платежу в деякій мірі захистить художника від можливих проблем з упередженими замовниками.

Організація роботи з замовниками

Юридична сторона угоди є невід’ємною частиною будь-якого проекту. Це може бути договір підряду або письмова угода у вільній формі. Але без юридичного оформлення не слід приступати до роботи. Необхідно зафіксувати зокрема:

  • детальний опис побажань замовника,
  • розмір картини,
  • вид малюнка,
  • матеріали, що використовуються при цьому,
  • кількість узгоджень ескізу
  • кінцевий термін виконання робіт.

Сеанси малювання моделі та технічні складності, пов’язані з цим, – все повинно в тій чи іншій мірі бути відображено в договорі.

Необхідно врахувати інтереси податкових служб до подібних видів доходів. Офіційна оплата Ваших послуг повинна включати відсоток, який надалі буде сплачено у вигляді податків. Не забувайте, що навіть художники зобов’язані правильно оформляти фінансові документи і вчасно звітувати перед податковою.

При достатньому обсязі робіт розумніше скористатися допомогою професійного менеджера. Здатного взяти на себе організаційні роботи і просування проекту за відсоток від вартості замовлення.

В іншому ця приємна робота здатна доставити радість людям, бажаючим увічнити пам’ять про свого вихованця. І зберегти його образ на довгі роки. А для художника портрети тварин – це непоганий заробіток і можливість дистанційної роботи у себе вдома.

Поширити у Facebook