Бізнес-ідея: створення плюшевих іграшок за малюнками дітей

Рисунки и игрушки

У наш час дуже складно здивувати дитину, адже в магазинах дуже багато всього і на будь-який смак. А ось як Ви думаєте, дитина зрадіє іграшці, яку віна сама намалювала? Звичайно, зрадіє! Тим більше, що буде й її причетність до створення даного виробу. А крім радості дитина може ще й може наочно показати батькам, що це відмінна ідея для організації власного бізнесу.

Чому варто вибрати саме цей варіант власної справи? Є три «за»:

  1. Радість для дітей.
  2. Креативність.
  3. Індивідуальність і ексклюзивність продукції (малюнки дітей не повторюються).

Будь-яка матуся, яка хоче здивувати і порадувати своє чадо, з задоволення придбає іграшку по її або його власному малюнку. Іграшки можуть бути абсолютно різні, в’язані, сплетені, зшиті. У цій статті ми поговоримо про плюшеві іграшки.

Історія появи і розвитку ідеї створення іграшок за малюнками

За наявною в Інтернеті інформацією ця думка прийшла в голову одній жительці у Ванкувері. Яка, розвиваючи свою ідею, організувала ціле виробництво. Перш, ніж відкидати подібний варіант, візьміть малюнки свого малюка і погортайте. Повірте, знайдеться малюнок, який наштовхне на думку про створення іграшки. Адже дійсно цей подарунок буде дуже цікавим, унікальним. А те, що його зробила мама своїми руками, зробить його ще й найулюбленішим.

Повернемося знову до прародительки цієї ідеї. Кожен день, отримуючи мільйони малюнків на пошту і втілюючи мрії і фантазії діточок, вона доставляє радість дітям. І при цьому отримує непоганий дохід. Одна іграшка коштує близько 50-100 доларів. Звичайно, вартість включає в себе складність виконання і матеріал (замовлення батьків). З такого обсягу листів дуже складно відібрати ті, які будуть виконані в першу чергу.

Домогосподарка сформувала список людей, що займаються подібною справою, і опублікувала цей перелік на своїй сторінці. Звернувши увагу на малюнки свого малюка, і втіливши їх в реальність, вона не могла припустити, що дана ідея стане такою популярною.

З чого почати бізнес?

Зверніть увагу, що сама нездійсненна ідея призвела до такої прибуткової справи. А головними якостями в створенні даного бізнесу можуть служити бажання, фантазія і цілеспрямованість. Давайте детально розберемо подібний бізнес по етапах.

1. На відміну від більшості інших видів бізнесу, на першому етапі Вам не обов’язково шукати приміщення для втілення у життя своєї ідеї. Ви можете займатися цим у своїй власній квартирі.

2. Реклама. Перш ніж з’являться клієнти, потрібно про себе заявити. Для цього необхідно зробити кілька пробних екземплярів і поширити їх фотографії. Найкращим варіантом буде використання Інтернет-ресурсів. Наприклад, сторінка в соціальних мережах або власний сайт. Згодом сформується портфоліо для сайту, яке стане візитною карткою і буде залучати нових клієнтів.

3. Матеріал для виготовлення іграшок. Також складно буде відразу внести його в бізнес-план, тому що матеріал підбирає замовник. Однак, оперативна закупівля необхідних матеріалів навряд чи складе проблему.

4. Спосіб виконання іграшки. Буде ця іграшка зшита, пов’язана або ви її будете плести – цей вибір за Вами. Звичайно, щоб було більше замовлень, краще виконувати іграшки різними способами. Адже для малюків 3-4-х років плетені іграшки ще небезпечні, а ось в’язані – саме те. У той же час як 5-7-ми річному чаду цікавіше буде грати сплетеної іграшкою, ніж зшитою або пов’язаної.

5. Запам’ятайте, що створені Вами іграшки повинні бути яскравими, якісними і оригінальними. Тоді і попит на продукцію зростатиме. А чим більше буде попит, тим більше клієнтів з’явиться. Відповідно, бізнес можна буде розширювати. І тільки в цьому випадку знадобиться невелике приміщення, де буде розташовуватися цех по створенню іграшок. До речі, під таке виробництво дуже вигідно орендувати приміщення, що знаходиться у власності у міста. Там ставки оренди залежать від виду бізнесу, тому для Вас це може бути дуже хорошим варіантом. Ну а ми допоможемо з проведенням оцінки такої комунальної нерухомості .

6. І не забувайте, що будь-який бізнес потрібно реєструвати в податковій. На перших порах це може служити невеликим приробітком, але в подальшому все переросте в повноцінний малий бізнес. Подивіться на мешканку Ванкувера Венді Цао і запитайте себе, чим Ви гірші за неї? Звичайно, нічим! Просто вона змогла перебороти свої природні страхи перед новим починанням. І фортуна їй посміхнулася.

Не бійтеся пробувати, і все вийде! Головне – правильно застосувати свій талант. Створюйте свій успішний бізнес, побудований на Вашому хобі та занятті, що приносить задоволення.

7. Цей вид бізнесу залежить лише від Вашої творчої складової. Але підійде він тільки талановитим людям. Це відмінний спосіб пустити свій талант і фантазію в справу, яка буде доставляти величезне задоволення не тільки Вам, а й іншим.

8. Якщо Ви не володієте просторовим мисленням, не варто засмучуватися. В Інтернеті дуже багато різних відеороликів, що розповідають, як можна зробити іграшку своїми руками. Також можна скористатися малюнками дітей, викладеними в глобальну мережу, щоб потренуватися на виготовленні іграшок.

Поширити у Facebook