Бізнес-ідея: виробництво дзеркальної плитки

Зеркальная плитка

Ідея бізнесу з виробництва дзеркальної плитки особливо актуальна саме зараз. Коли така продукція тільки-тільки з’явилася на українському ринку і знайшла популярність. Перш за все дзеркальна плитка — це незамінна річ при обробці будь-якого інтер’єру.

Вона застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Виготовляти її можна самостійно, обладнавши майстерню. Або ж створити цілий цех і найняти робітників. Другий варіант буде набагато краще, так як обсяги вашого виробництва будуть істотно більше. А значить з’явиться можливість оптового продажу товару великим клієнтам. Наприклад, будівельним супермаркетам, таким як Епіцентр або Леруа Мерлен.

Алгоритм виробництва

Весь процес зводиться до:

  1. закупівлі спеціального скла,
  2. нарізці його на окремі плиточки розміром 10*10 або 10*15
  3. та обробці їхніх країв на наждачному колі або верстаті.

Можна також освоїти технологію розпису дзеркальної плитки вітражними фарбами або нанесення піскоструминного малюнка на поверхню. Все залежить від масштабів, які ви бажаєте розвинути. Поодинці людина здатна виробляти до 150 квадратів плитки в місяць.

Як Ви розумієте це невеликий обсяг. А тому, як уже згадувалося вище, Вам буде важко зацікавити великих клієнтів. Цього обсягу вистачить для оформлення п’яти-десяти ванних кімнат або одного торгового залу. Якщо ви впевнені в своїх силах і зможете знайти серйозних покупців, то цілком можна організувати і цех. Для цих цілей ідеально підійде приміщення на околиці Києва. Бажано оцінювати і орендувати нерухомість в комунальній власності, щоб не платити приватному власнику більш високу орендну ставку. Якщо будувати серйозний бізнес, то також потрібен буде офіс, а відповідно й компетентний персонал.

При виборі персоналу провідну роль відіграє акуратність і працездатність. Комунікабельність в даному випадку не особливо важлива, хоча і не буде зайвою. Після того, як всі питання з персоналом і приміщеннями будуть вирішені, Вам необхідно закупити витратні матеріали. Зокрема листи дзеркала або дзеркальний лом. Для роботи будуть потрібні столи і склорізи, а також наждачні машини. Можна також придбати і агрегати для піскоструминної набивання малюнка.

Стратегія розвитку бізнесу

Трафарети ж можна виготовити самостійно з щільного матеріалу, наприклад, лінолеуму. Ну а можна і купити вже готові. Ідея бізнесу з виробництва дзеркальної плитки хороша вже тим, що має на увазі непоганий середній чек.

З причини цього можна витратитися на серйозну рекламу. Можна також запропонувати зробити покупку сусідам і знайомим. Вони ж згодом можуть послужити в якості «сарафанного радіо» і залучити додаткову хоча і невелику кількість нових покупців.

Як варіант, можна без зайвої скромності внести пропозицію власникам будівельних магазинів або безпосередньо фірмам, що займаються будівництвом або ремонтом квартир та інших приміщень. Як варіант так само допускається запуск рекламної компанії по місцевому телебаченню або радіо.

Якщо Ви не хочете чекати свого клієнта, то рекомендується запустити рекламну компанію безпосередньо в Інтернеті. Для запуску такої реклами має сенс проконсультуватися у знаючого фахівця, так як даний вид реклами має свої особливості.

Поширити у Facebook