Це цікаво! Шкіряна плитка – надійно, незвично і стильно

Шкіряна плитка

Зробити інтер’єр ефектнішим і цікавішим Вам допоможе новий різновид декору поверхонь – шкіряна плитка! Ця річ дозволить зробити Ваш інтер’єр ексклюзивним і унікальним, внесе в нього нову «родзинку». Шкіряна плитка чудово виглядає, поєднуючись з багатьма стилями, починаючи з арт-деко і арт-нуво. І закінчуючи колоніальним і етнічним стилями. Часом, щоб зробити креативний, творчий інтер’єр, нам необхідно обійти десятки магазинів. Проконсультуватися з різними фахівцями і дизайнерами. Таким чином, ми багато грошей і часу витрачаємо іноді просто даремно. Буквально навідріз відмовляючись від простих варіантів декору.

Шкіра в інтер’єрі

Ми звикли до меблів зі шкіри, а ось про шкіряні інтер’єри доводиться чути вперше. Хоча варто також зауважити, що саму різну шкіру як дизайнерський елемент приміщень застосовували ще в найдавніші племена. Інтер’єр зі шкіри виглядає солідно і багато. Шкіряну плитку придбати можна наразі лише імпортну. При наймі нам не відомі українські виробники цієї продукції. Цей оздоблювальний матеріал підходить для євроремонту, оскільки вартість його досить висока. Наприклад, нам “сходу” вдалося знайти значну кількість пропозицій від 2-х тисяч грн за кв.м. Безумовно, і для менш дорогого приміщення підійде ця плитка. Щоб заощадити кошти і не залишитися «поза модою», варто оздоблювати шкіряною плиткою не в повному обсязі всю поверхню, а тільки певну чи певні ділянки.

Де використовують шкіряну плитку?

Її застосовують як підлогове покриття, використовують для оздоблення стін і стель. Шкіряну плитку застосовують у офісних приміщеннях, будинках, квартирах, барах і ресторанах. Такий елемент просто шикарно виглядає в будь-якому місці.

Переваги плитки зі шкіри.

По-перше, це теплоізоляція та звукоізоляція. А також досить хороша вологостійкість. Варто відзначити, що плитка досить довговічна. Їй приписують до 20 років служби. Ця плитка дуже добре виглядає в естетичному плані. Існує кілька варіацій, форм і кольорів. Таке різноманіття допоможе Вам створити неповторний творчий дизайн. Наступною перевагою є те, що при нанесенні пошкоджень, плитку можна без зайвих труднощів поміняти. При цьому, не зриваючи всю конструкцію.

Не тільки на стіни, але і на підлогу!

Шкіряна плитка на підлозі

Існує кілька типів шкіряної плитки:

  • Плитка настінна. Складається з 3-х шарів: декоративного, поролонового і картонного. Верхні декоративні шари можуть бути виконані з будь-якої шкіри (пітонової, телячої, крокодилячої). Або бути імітованими під неї. Шкіряна настінна плитка буває з муарового шовку або латексу. На цю плитку можна замовити оригінальний малюнок або напис. Це робить її ще більш оригінальною.
  • Плитка для підлоги. Така плитка складається з 2-х шарів: телячої шкіри і керамограніта. Шкіра досить стійка до механічних пошкоджень і міцна. Цей ефект забезпечується спеціальними просоченнями. Сучасний ринок пропонує тільки імпортні підлогові шкіряні плитки і тому вартість їх досить чимала.

У створенні декору інтер’єру сьогодні поширене і застосування джутового канату. Це також досить цікаве рішення. Даний канат застосовують при зовнішньої обробки стін з дерева, при обробці плетених предметів меблів. А також при внутрішньому оформленні стін і меблів. Наприклад, замість стельового багета або плінтуса. У бамбукових фрагментах його використовують для прикраси стель і стін.

Дзеркальна плитка – прекрасна родзинка інтер’єру. Основна перевага дзеркальної плитки – це її здатність вписуватися і універсальність. Практично в будь-якому інтер’єрі вона буде мати органічний вигляд. Відсутність кольорів різких відтінків, безсумнівно, підкреслює спектр використання дзеркальної плитки.

Як виконується монтаж плитки?

На поверхні, де планується здійснити монтаж необхідно провести підготовку. Стіни або підлоги необхідно очистити і висушити, бажано щоб вони були рівними. Звернути увагу також на рівність кутів, щоб вони не були «завалені». Досконалого стану не потрібно, можна плитку клеїти навіть на старі шпалери. Якщо тільки ті міцно та надійно приклеєні. На поверхні, на якій є волога, краще попередньо нанести ґрунтовку.

При укладанні плитки, заздалегідь створюйте запланований малюнок або гравіювання. Якщо Ви вирішили класти плитку без малюнків, дотримуйтеся рівності та чіткості. Монтаж робиться за допомогою «рідких цвяхів» або клею ПВА. При необхідності, можна плитку розрізати ножем. (!) Одним з наймодніших рішень при облаштуванні підлог з плиткою зі шкіри є застосування підсвічування. Це дуже тонке рішення, але якщо воно вписується в інтер’єр – це виглядає дуже красиво.

Як доглядати за плиткою?

Можна протирати плитку вологою ганчіркою за допомогою мильного розчину. Крім того можна пилососити поверхню плитки спеціальною насадкою. Іноді необхідно змащувати плитку спеціальними маслами або ваксою. Якщо поверхня зі шкірозамінника її бажано чистити, застосовуючи 50%-й водноспиртовий розчин. Або речовини з вмістом аміаку. А ось пароочисники і відбілювачі використовувати вкрай не бажано.

Поширити у Facebook