Експертна оцінка Київ

Експертна оцінка у Києві

Більшість замовників на етапі обрання виконавця для проведення експертної оцінки в Києві в першу чергу цікавить вартість цієї послуги. На цій сторінці наведено ціни та строки виконання оцінки, які є дійсними у більшості типових ситуацій. Тим не менш, необхідно розуміти, що визначення вартості будь-якого об’єкта потребує індивідуального підходу до справи, тому іноді вартість послуг з оцінки може відрізнятись від вказаних на сайті. Будь ласка, телефонуйте!

Услуга Вартість роботи (орієнтир)
Оцінка житлової нерухомості
квартири (гаражі, паркінги); житлові будинки, дачі.
Нотаріус – 1000 грн
Для суду – від 2500 грн
Оцінка землі Продаж – 1000 грн
Інша мета – від 2000 грн
Оцінка комерційної нерухомості
(приміщення: офіси, магазини, склади; будівлі та споруди).
від 1500 грн
Оцінка коммунального майна
(для оренди нерухомості в комунальній власності).
від 4000 грн
Оцінка автомобилів від 2000 грн
Оцінка устаткування від 1000 грн
Оцінка цінних паперів
Оцінка акцій та корпоративних прав.
індивідуально

З точки зору оцінювача майно всіх типів зручно умовно розділити на види: рухоме та нерухоме (нерухомість). Детальну інформацію про експерту оцінку в Києві конкретного виду майна рекомендуємо отримати, відвідавши відповідний розділ нашого сайту. А на цій сторінці наведено деяку загальну інформацію щодо загальних питань процедури проведення оцінки вартості.

Експертна оцінка нерухомості Київ

Житлова нерухомість

До нерухомого майна цього типу відносять: квартири, гаражі, земельні ділянки та житлові будинки. Послугу з визначення їхньої ринкової вартості зазвичай замовляють для пред’явлення у нотаріуса при укладанні договорів купівлі-продажу, дарування або при оформленні права на спадщину. Така оцінка також часто буває потрібна для подачі позовної заяви до суду, або заволяється все в ході судового процесу, наприклад, при розділі майна подружжя при розлученні.

Зверніть увагу, що для подачі оцінки до суду перелік необхідних документів визначається індивідуально в залежності від особливостей конкретної ситуації. А для проведення оцінки для пред’явлення у нотаріуса нам потрібні лише три документа:

 • Підтвердження права власності на об’єкт оцінки (правовстановлюючий документ). Варіантів таких документів існує багато: це може бути договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право власності або свідоцтво про право на спадщину, тощо.
 • Технічний паспорт (окрім експертної оцінки земельних ділянок). Зазвичай в правовстановлюючих документах вказується лише адреса та загальна площа нерухомості, а в технічному паспорті наведено додаткові не менш важливі параметри та характеристики, такі як наявність та площа додаткових приміщень, поверх або поверховість, архітектурно-планувальні рішення і так далі. Варто зауважити, що в деяких випадках допускається проведення експертної оцінки квартир в Києві без наявності технічного паспорта.
 • Паспорт власника. Якщо замовник оцінки діє від імені власника за дорученням, – необхідно надати в оціночну компанію це доручення та паспорт довіреної особи.
 • Нежила (комерційна) нерухомість

  Одним з пріоритетних напрямів діяльності нашої оціночної компанії є визначення вартості нерухомості, яка відноситься до комунальної власності міста Києва, з метою передачі її в оренду. Також досить часто ми виконуємо роботи з оцінки нерухомого майна фізичних та юридичних осіб з метою нотаріального переоформлення права власності або оренди. Для отримання більш детальної інформації щодо цієї послуги, будь ласка, завітайте на сторінку нашого сайту: «оцінка нерухомості».

  Експертна оцінка майна Київ

  Якщо у випадку із нерухомістю оцінка її різноманітних типів проходе за більш-менш схожими між собою процедурами, то коли мова йде про експертну оцінку майна, потрібно чітко розуміти, про що саме йдеться. Адже під терміном «майно» може матись на увазі що завгодно: від тієї ж нерухомості до, наприклад, автомобілів, меблів та акцій. (Хоча, мабуть буде точніше віднести акції не до майна, а до майнових прав, але це вже деталі 🙂 ). Нижче наведено коротку загальну інформації щодо визначення вартості найбільш розповсюджених типів майна в Києві, з якими ми маємо справу найчастіше. Загальну інформацію щодо наших послуг також наведено на сторінці «оцінка Київ», але з метою економії Вашого часу ми рекомендуємо перейти безпосередньо до розділу, присвяченому саме тому виду майна, оцінка якого Вас цікавить.

  Оцінка автомобілів

  Для проведення експертної оцінки автомобілів головним вихідним документом є свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо визначається вартість спеціальної техніки із навісним обладнанням, то на таке обладнання в деяких випадках можуть бути потрібні окремі документи. Найчастіше експертна оцінка автомобілів в Києві замовляється для цілей бухгалтерського та податкового обліку. Якщо ж визначення ринкової вартості необхідно для пред’явлення в суді, перелік вихідних даних визначається індивідуально. Будь ласка, телефонуйте!

  Оцінка обладнання та експертна оцінка основних засобів

  У більшості випадків оцінка обладнання замовляється в ході проведення оцінки основних засобів підприємства для цілей бухгалтерського та податкового обліку. Вартість такої послуги визначається індивідуально після отримання оцінювачами переліку-завдання на оцінку. Особливістю ціноутворення у даному випадку є те, що вартість роботи та строк її виконання залежать, як це не дивно, не тільки и не стільки від кількості позицій в переліку, скільки від того, що ці позиції собою являють. Будь ласка, надсилайте електронною поштою перелік майна, а ми його оперативно проаналізуємо та зробимо для Вас конкурентну комерційну пропозицію!

  Оцінка акцій

  Всі роботи з оцінки підприємств можна умовно поділити на такі види:

 • Експертна оцінка міноритарного пакету акцій. Найчастіше замовляється для цілей бухгалтерського та податкового обліку, якщо на балансі підприємства обліковуються акції третіх компаній.
 • Оцінка 100% статутного капіталу з виділенням ринкової однієї акції. Найбільш розповсюджений випадок проведення такої роботи – подача документів у Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку в рамках проведення додаткової емісії акцій.
 • Оцінка корпоративних прав. Часто така оцінка необхідна при виході зі складу учасників товариства одного з засновників.
 • Оцінка цінних паперів інших видів: облігації, інвестиційні сертифікати, тощо.
 • Оцінка акцій – одна з найскладніших робіт з точки зори визначення їхньої ринкової вартості. Процедура проведення такої роботи, її вартість та строк виконання залежать від значної кількості чинників. Зверніть увагу, що для ведення предметних переговорів відносно проведення оцінки акцій оцінювачу необхідно вивчити баланс підприємства-емітента за останній звітний період. Виключенням може бути визначення вартості міноритарного пакету за умови, що по цим акціям на фондовій біржі останнім часом було укладено достатню кількість угод купівлі-продажу.

  Будь ласка, звертайтесь! Ми із задоволенням надамо відповіді на всі Ваші запитання.

  Поширити у Facebook