Ігрова кімната для дітей як бізнес-ідея

Игровая комната

Ідея відкриття ігрової кімнати для дитини має всі шанси на існування та подальше процвітання. Такий бізнес дуже затребуваний у великих містах, а саме у великих торгових центрах, різних супермаркетах і гіпермаркетах.

Ваше починання неодмінно буде оцінено молодими мамами. Адже, погодьтеся, досить зручно залишити дитину під наглядом в невеликому дитячому садку або в кімнаті для дитини у великому торговому центрі. І не переживати, що з дитиною щось трапиться. Не варто обмежуватися тільки великими торговими центрами. Для реалізації даної ідеї бізнесу підійдуть і великі аеропорти, авто- та залізничні вокзали.

Плюси і мінуси цього виду бізнесу

Даний бізнес має перевагу в тому, що Вам не доведеться орендувати окреме приміщення, як наприклад при відкриття невеликого кафе. Це дозволить заощадити і вкласти ці фінанси в покупку дитячих іграшок. І в загальному на облаштування самої площі, що неодмінно зробить істотний позитивний вплив для розвиток Вашого починання.

При відкритті кімнати мами і дитини безпосередньо під дахом супермаркету або будь-якого іншого торгового центру є й істотний мінус. І полягає цей мінус насамперед у відсутність великого числа таких торгових точок. А значить якщо не встиг, то як то кажуть, ти запізнився. Якщо Ви хочете відкрити свою справу, то в першу чергу необхідно об’їхати місто та виявити всі торгові точки, в яких немає дитячих кімнат. Після чого приступати безпосередньо до переговорів з адміністрацією з метою отримання дозволу.

З чого почати?

Коли дозвіл буде отримано, можна приступати до придбання необхідного інвентарю. А саме невеликого дитячого майданчика, різноманітних іграшок для дітей різного віку. При покупці більшою мірою необхідно орієнтуватися на дітей дошкільного віку. Оскільки саме вони будуть Вашими майбутніми клієнтами.

Подбайте про підбір персоналу. В обов’язковому порядку біля кімнати мами і дитини повинен знаходиться співробітник внутрішньої охорони торгового центру. І даний пункт необхідно обговорювати на початковому етапі. Залежно від планованого потоку клієнтів Вам потрібні будуть послуги нянь, які будуть стежити за дітьми.

Є і ще один важливий момент або нюанс в цьому бізнесі, що дозволяє істотно заощадити на витратах. Це відсутність реклами і просування, адже всі потенційні клієнти зосереджені під дахом торгового центру. Вони вас в будь-якому випадку будуть бачити. Залишиться тільки розклеїти невеликі рекламні листівки на вході в центр. Мовляв так і так, є кімната мами і дитини. Приходьте!

Не варто обмежуватися тільки однією торговою точкою. Будьте завжди напоготові. А у разі відкриття нового комплексу, тут же домовляйтеся з власниками про оренду приміщення. Між іншим, під цей вид бізнесу досить вигідно орендувати комунальну нерухомість Києва. Тим більше, що Ви вже знаєте, до кого звернутися за такою оцінкою для укладення договору оренди комунального майна . 🙂

Прагніть розширювати свій бізнес! Поступово розвиваючись, не виключайте можливості відкриття невеликого дитячого садка. Що дозволить Вам не тільки розширити свою справу, але і перестати залежати від торгового центру.

Поширити у Facebook