Карта пропозицій з оренди комунальних приміщень Києва

Карта оренди комунального майна Києва

Карта пропозицій об’єктів комунальної нерухомості Києва для оренди на дату написання цієї статті (січень 2020го року) працює в тестовому режимі. Всі зацікавлені особи або суб’єкти господарювання за допомогою даного сервісу мають можливість отримати інформацію за такими пунктами:

  1. Балансоутримувач приміщення. Найменування комунального підприємства.
  2. Відповідальна за здачу в оренду нерухомості особа. Прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону.
  3. Загальна площа приміщення. Квадратні метри.
  4. Технічний стан. Або коротка характеристика внутрішнього оздоблення.
  5. Пропоновані варіанти функціонального використання приміщення. Виробництво, офіс, торгівля, заклад громадського харчування тощо.

Важливо відзначити, що в характеристиках об’єктів відсутній орієнтир за величиною орендної ставки для того чи іншого приміщення. Однак, Ви можете в першому наближенні самостійно попередньо оцінити вартість оренди.

Цікаво, що на карті можна знайти нерухомість в оренду, розташовану також в Київській області. Очевидно, що такі об’єкти з’явилися на карті тому, що вони обліковуються на балансі одного з комунальних підприємств Києва.

Як відомо, Київ володіє значними площами найрізноманітнішого комунального нерухомого майна, які придатне для здачі в оренду. Тому такий інструмент, як онлайн карта, очевидно, спростить для потенційних орендарів пошук відповідних приміщень. У коментарях розробники сервісу стверджують, що даний інструмент дозволить зацікавленим особам ознайомитися з пропозиціями і знайти для себе найкращий об’єкт не тільки з комп’ютера, але навіть і зі смартфона.

Однією зі спеціалізацій нашої оціночної компанії є саме оцінка для оренди комунального майна Києва. Ми виконуємо значну кількість подібних робіт, робимо їх якісно. Ми гарантуємо замовникам відповідність наших звітів про оцінку нерухомості всім вимогам, які пред’являє до них Департамент оренди комунального майна Києва.

Тому ми, як оцінювачі нерухомості, всіляко вітаємо появу подібних сервісів, які покликані полегшити життя нашим київським підприємцям!

Для перегляду карти об’єктів комунальної нерухомості Києва, які пропонуються в оренду, ви можете перейти за цим посиланням. А за оцінкою нерухомості в Києві, звертайтеся, будь ласка, до нас!

Поширити у Facebook