Контакти

Не забувайте, що на вайбер або телеграм Ви можете не тільки писати, але й телефонувати! У період війни часто маємо проблеми із мобільним зв’язком, проте провідний інтернет працює добре. Ми завжди на зв’язку та працюємо!

Ми працюємо по будніх днях, орієнтовні часи роботи з 09:00 до 19:00.

Коли будете збиратися до нас, обов’язково телефонуйте заздалегідь! Оскільки багато робочого часу ми проводимо на об’єктах, Ви можете нікого не застати в офісі, якщо приїдете без попередження.

З усіх питань Ви можете зв’язатися з нами за вказаними нижче телефонами. Будь ласка, зверніть увагу! В силу специфіки нашої діяльності, ми іноді не маємо можливості відразу відповісти на Ваш дзвінок. Ми намагаємося не допускати таких ситуацій і по можливості передзвонюємо, якщо пропустили дзвінок. Однак, якщо ви не додзвонилися, будь ласка, не соромтеся набрати нас трохи пізніше, або задати свої питання вайбером, телеграмом або по електронною поштою.

 
Звертайтеся безпосередньо до оцінювача за консультацією з усіх питань:
(067) 249 20З7
+ Viber
+ Viber
 
Наша електронна пошта: info@ocenka.ua
 
Якщо Вам зручніше дзвонити на міський номер або на мобільний оператора Life, Ви також можете телефонувати на наші офісні номери:(044) 233 2122
 
(063) 233 2122

 

м. Київ, вул. Велика Васильківська (стара назва Червоноармійська), 72 (офісний центр “Олімпійський”). Станція метро “Олімпійська”.

Бізнес-центр Олімпійський, Київ, вул. Велика Васильківська, 72