Оцінка водопроводу

Оцінка водопроводу

Однією з основних спеціалізацій нашої оціночної компанії є визначення вартості інженерних мереж і комунікацій. Послуга з оцінки основних засобів такого типу необхідна при передачі майна в комунальну власність Києва.

Ця стаття присвячена особливостям проведення оцінки мереж водопроводу. Як і у випадку з каналізацією, об’єкти передаються в управління та господарське відання приватному акціонерному товариству «Київводоканал». При цьому новим власником мереж стає територіальна громада міста Києва.

Оцінка водопроводу для забудовників та ОСББ

Ми працюємо на постійній основі з такими відомими забудовниками, як Промислово-будівельна група «Ковальська», Корпорація ДБК Житлобуд. Також нашими улюбленими клієнтами є ЖЕКи та ОСББ зі своїми водопроводами, побудованими близько сорока років тому. Оцінювачам працювати зі старими комунікацій зазвичай об’єктивно важче, ніж з новими. Цьому є декілька причин, проте в даній статті немає сенсу на них зупинятися докладніше. У нас є досвід виконання подібних робіт різної складності. Варто лише відзначити, що кожна подібна робота однозначно вимагає індивідуального підходу.

Хочемо звернути Вашу увагу, що в даному матеріалі під оцінкою водопроводу мається на увазі визначення вартості мереж холодного водопостачання. Якщо завданням є передача на баланс Києва мереж гарячої води, радимо звернутися до нашої статті «Оцінка теплових мереж». Такий поділ ми зробили, виходячи з того, що мережі водопроводу (холодна вода і каналізація) передають в управління «Київводоканалу». А теплові комунікації (опалення та гаряча вода) – до комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

Оцінювач водопроводу

Види та характеристики мереж водопроводу

Комунікації водопроводу необхідні для постійного забезпечення водою побутових і промислових споживачів. Система ця досить складна та включає в себе велику кількість специфічних вузлів. У тому числі для організації водозабору, очищення і фільтрації, зберігання тощо. Однак, безумовно, в практиці проведення оцінки водопроводів найчастіше ми маємо справу з трубопроводами.

Види трубопроводів за типом прокладення

Варіантів будівництва трубопроводів існує всього два:

  1. Прокладка труб під землею.
  2. Закріплення трубопроводів на опорах над поверхнею землі.

Залежно від свого розташування водопроводи бувають таких типів:

  1. Внутрішні (або внутрішньобудинкові).
  2. Зовнішні.
  3. Вводи, тобто трубопроводи, що з’єднують перший тип водопроводу з другим.

Оцінка мереж зовнішнього водопроводу

Зовнішній водопровід може виконувати різні функції. Основними з яких можна виділити такі:

  • Побутовий. Для питної води та господарських потреб населення.
  • Виробничий. Використовується технічна вода для виробничих потреб.
  • Пожежний.
  • Зрошувальний.

Якщо у Вас виникла необхідність оцінити водопровід, ми будемо раді запропонувати Вам свою професійну допомогу в цьому питанні!

Поширити у Facebook