Оренда будівельного обладнання: бізнес крок за кроком

Аренда оборудования

Рішення працювати на себе приходить не відразу. Воно виробляється в марних спробах довести щось слушне недалекоглядному керівництву. У прагненні вкластися в графік і протягнути ще пару днів до зарплати. У роках мало кому потрібної праці без мотивації та осяжних перспектив.

Заснувати свою справу – це виклик, прийняти який можуть люди з чіткою і сильною націленістю виключно на позитивний результат. Ними рухає мотив досягнення успіхів, тому вони зустрічають труднощі з відкритим забралом. Щоб домогтися реалізації найсміливіших бізнес-бажань, потрібно рухатися вперед, бачачи в перешкодах і невдачах нові можливості та майбутні перемоги.

Як починається цей бізнес?

Популярна нині тема – це заробіток на власності, яка може стати в нагоді не тільки собі, а й іншим. І вони готові платити за це. Один із прикладів – це оренда обладнання. В умовах широкої поширеності ремонтних і будівельних робіт не кожен майстер своєї справи може дозволити собі покупку дорогих агрегатів, верстатів, транспортних засобів, інструментів, з якими легше працювати. На допомогу приходять власники даних затребуваних знарядь праці. Вони здають їх в оренду і отримують за це гроші.

Основні прагнення людини, що вибирає роботу на себе:

  • фінансова незалежність;
  • відмінна репутація і самоповага;
  • достаток і добробут сім’ї;
  • можливість задовольняти вищі потреби (пізнавати світ, творити, навчатися, спілкуватися) без необхідності «рахувати гроші»;
  • перебування в центрі суспільно значущих подій;
  • відчуття себе в якості того, хто створює обставини і матеріальні цінності, а не тільки підпорядковується їм і споживає, відповідно;
  • перевірка своєї сили волі і характеру на міцність в моменти виявлення ризиків і їх блокування;
  • насолода улюбленою справою і отримання стабільного прибутку від свого заняття;
  • ведення чесного бізнесу відповідно до законів держави і велінням совісті.

Етапи старт-апу

Головна і визначальна стадія професійного самовизначення – це вибір сфери діяльності. Яка відповідає схильностям, здібностям і особливостям характеру. Якщо всерйоз поставити собі за мету стати гідним представником ділової еліти, ця мотивація може не тільки зміцнити необхідні особистісні якості, а й виявити їх. Навіть якщо людина не підозрювала про існування таких. Пізнати, на що здатний, можна тільки в діяльності – теорія не дає таких результатів.

Оцінка переваг і недоліків обраної справи

Оренда приносить постійний дохід, враховуючи, що будівництво – один з тих видів діяльності, які завжди будуть затребувані в суспільстві. Поряд з вирощуванням продуктів харчування, приготуванням їжі, наданням перукарських послуг, пошиттям одягу.

Аналіз своїх вихідних позицій: що є, чого не вистачає для повноцінного старту

Для оренди будівельного обладнання необхідний офіс і хоча б одне приміщення технічного призначення. До речі, варто розглянути варіант оренди комунального майна Києва під цю справу. Адже оренда приміщень напряму у міста часто має значно вигіднішу оренду ставку порівняно з приміщеннями у власності приватних осіб.

Якщо майбутній бізнесмен має організаторські здібності, йому не потрібно все робити самому. Слід найняти фахівців для виконання основного обсягу робіт з інструктування клієнтів і поліпшення експлуатаційних якостей предметів оренди.

Складання бізнес-плану та вишукування коштів для початкової інвестиції в проект

Щоб щось здавати в оренду, це щось потрібно придбати. Бажано провести оцінку обладнання та купувати ті агрегати, які потрібні при будівельних роботах будь-якого типу. Наприклад, верстати для обробки дерева, перфоратори, дрилі, бетономішалки завжди користуються попитом.

Залучення клієнтів і цінова політика

Клієнтська база традиційно формується з друзів, родичів, знайомих, родичів друзів тощо. Коли послуга зарекомендувала себе, кожен задоволений клієнт обов’язково поділиться інформацією про існування такого сервісу. Так телефонний номер бізнесмена виявиться в десятках записників.

Вартість оренди потрібно розраховувати в залежності від середньої ціни подібної послуги на ринку. Тільки після вдалого старту можна вводити додаткові стимулюючі програми: акції, знижки, бонуси. Це заохотить постійних клієнтів і приверне нових. Не забудьте про внесення різноманітності в асортимент пропонованих для оренди предметів і збільшення корисної площі офісу, складу, майстерні.

Реклама – двигун будь-якого бізнесу

Не зайвим буде створити свій Інтернет-ресурс: сайт або навіть повноцінний Інтернет-магазин. На даному етапі можна перевірити, наскільки добре йдуть справи. Якщо витрати окупаються, а люди приємно здивовані рівнем сервісу, значить, інвестувати в розширення бізнесу розумно. В ході роботи стають зрозумілі “фокуси” споживчого попиту. Спираючись на ці маркетингові дані, бізнесмен вирішує, як саме, за рахунок зміни яких опцій він підвищить привабливість своєї компанії на ринку подібних послуг.

Термін життя бізнес-проекту залежить від старань людини або групи людей, залучених в старт-ап. На об’єктивні фактори зовнішнього оточення підприємства люди не здатні вплинути. Але вони можуть і повинні боротися за кожен позитивний відгук, за подяку від тих, кому їх послуга допомогла реалізувати власні починання. Зростання рентабельності і поява партнерів – позитивні тенденції, що характеризують успішний бізнес і обіцяють його засновнику добірні грошові «вершки».

Поширити у Facebook