Особливості оренди нерухомості за кордоном

Нерухомість за кордоном

Придбання нерухомості за кордоном з метою в майбутньому здати її в оренду є досить поширеним типом інвестиції. І, дотримуючись деяких формальностей, можна отримати досить високий прибуток. Але все-таки тут є значна кількість нюансів. Які можуть істотно відрізнятися в залежності від конкретної країни. І яким слід приділити особливу увагу. У даній статті будуть описані особливості оренди житла в таких країнах, як Італія, Чорногорія та Туреччина.

Одноголосна рекомендація фахівців: перед покупкою закордонної нерухомості остаточно визначитеся з її призначенням саме у Вашому випадку. Від цього залежать вигідні умови в різних місцях покупки.

У тому випадку, якщо нерухомість купується тільки в якості вкладення грошей для подальшого отримання доходу, слід орієнтуватися на переваги споживачів. Якщо Вам потрібно здати в оренду закордонну нерухомість в той час, поки Ви в ній не перебуваєте, то, природно, вибирайте товар на свій смак.

Не забудьте про закони рідної країни та держави, в якій планується покупка житла. Потрібно шукати клієнтів для здачі житла в оренду з особливою уважністю. А також досить відповідально поставитися до процесу оформлення документів на житло.

У кожній державі діє короткостроковий і довгостроковий спосіб оренди. У курортах в самому розпалі сезону здача нерухомості в оренду більш затребувана. І ціна в цей період, відповідно, зростає. Також досить вигідним способом є здача апартаментів в оренду в столиці або якомусь великому місті.

Агенції нерухомості

Рекомендується здавати в оренду своє житло з підтримкою агентства нерухомості. Самостійна здача житла з відсутністю ріелтора вимагає більше часу, грошей і знань. Ідеально – жити поруч з орендованим будинком, мати запас зацікавлених клієнтів, займатися прибиранням тощо. Але все-таки агенція, встановлюючи ціну 10-40% від вартості договору, буде повністю займатися менеджментом закордонної нерухомості. Звільняючи при цьому власника від додаткової роботи.

До того ж воно здійснює юридичну допомогу. Професійні агенти знають, як підвищити прибуток з оренди нерухомості в період низької затребуваності. Агентство нерухомості включає в себе клієнтські бази та оперативні методи управління нерухомістю за кордоном.

Італія

В Італії умови короткострокового орендування майже не відрізняються від українських. Зате у здійсненні довгострокової оренди існує чимало тонкощів. І найважливішою з них є правильний підбір клієнта. А саме пошук такого орендаря, щоб він стабільно платив Вам за надані послуги оренди. Тому що за умовами договору власник нерухомості не може виселяти свого клієнта достроково з яких би то не було причин.

Власник зобов’язаний очікувати подальшої оплати орендаря. Згідно із законом договір на довгострокову оренду для громадян ЄС укладається на 4 роки. Для наших громадян контракт діє протягом трьох місяців. Для продовження терміну потрібно пред’явити посвідку на проживання.

Фахівці рекомендують купувати нерухомість в Мілані. У 2015м році в Мілані проходив фестиваль Експо-2015. Для гостей фестивалю побудували окремий район, удосконалили інфраструктуру, зробили дороги більш якісними тощо. Ціна за послуги оренди в Мілані за останній час істотно зросли.

У курортних регіонах все залежить від сезону. Через важку конкуренцію слід якомога уважніше поставитися до просування нерухомості.

В Італії сума за послуги агенцій нерухомості становить 20-25% від вартості договору. Це найоптимальніший варіант оренди житла в Італії. Можна домовитися з агентством тільки про пошук орендарів. У такому випадку послуги коштуватимуть 10-15% від вартості договору.

Чорногорія

Найкращий час для договорів короткострокового орендування – це весь літній період. Наявність пляжу є основною причиною візиту в Чорногорію іноземних туристів. Чим ближче будинок розташований до моря, тим вище його вартість за послуги оренди.

Найбільша пропозиція житла спостерігається в столиці, великих містах і на березі моря. Але місцеві жителі нерідко залишають свої житла, тому розшукати апартаменти, тим більше на узбережжі, буде вельми важко.

Для послуг довгострокового орендування найбільше підходять міста Будва та Бар. Варто зауважити, що влітку в місті Будва величезна нестача місця на стоянках. Так що Бар краще підійде, в зв’язку з більш пізньою забудовою.

Туреччина

Туреччина є одним з найпопулярніших місць серед туристів. Тому вибирайте нерухомість з якоюсь відмітною властивістю та якісним обслуговуванням.

У Туреччині основний попит йде на курортний регіон. Самий сезон це квітень-листопад. Вартість послуг оренди не дуже велика. Серед найпопулярніших регіонів – Анталія та Аланія.

Поширити у Facebook