Оцінка автомобілів

Оцінка автомобілів

Скільки коштує провести оцінку автомобіля

Вартість робіт з оцінки автомобіля – від 2000 грн. (в залежності від розповсюдженості моделі). Щодо роботи з вантажівками, автобусами, причепами, спеціальною технікою – вартість наших послуг визначається індивідуально. При підготовці докуменів для пред’явлення у суді умови співпраці с замовником також можуть бути індивідуальними, і погоджуються в залежності від тієї чи іншої конкретної ситуації та обставин справи.

Строк виконання – 1 день.

Для чого і коли потрібно визначати вартість транспортних засобів

Найбільш розповсюдженими випадками проведення незалежної експертної оцінки автомобілів є:

  • Продаж автомобіля (зокрема юридичною особою).
  • Оформлення договору оренди транспортного засобу.
  • Вимоги бухгалтерського та подакового обліку для підприємтсв.
  • Перереєстрація авто після смерті власника.
  • Оцінка автомобіля при розлученні (розподіл майна) або у ході інших судових суперечок.
  • Оцінка пошкоджень після ДТП (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що таку послугу наша компанія НЕ НАДАЄ!).

Що необхідно для початку роботи

Для проведення експертної оцінки автотранспорту необхідні наступні документи:

  1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  2. Паспорт власника. У випадку смерті власника необхідні: свідоцтво про смерть, документ, який підтверджує зв’язок між померлим на спадкоємцем (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця.
  3. Фотографії автомобіля (робимо на місці).

Оцінка автомобіля без огляду

Часто виникають такі ситуації, при яких замовнику необхідно отримати документ з ринковою вартістю транспортного засобу, але оглянути його з об’єктивних причин неможливо.

Розділ майна при розлученні

Особливо характерні дані ситуації в ході проведення оцінки майна при розлученні подружжя. Коли одна зі сторін або не надає авто для огляду оцінювачами, або взагалі встигла продати спірне спільно нажите майно. При цьому на руках у замовника цілком може не бути навіть документів на транспортний засіб. А оцінка йому потрібна, щоб подати позовну заяву до суду і сплатити судових збір.

У наших оцінювачів великий досвід успішного вирішення завдань у подібних ситуаціях. Саме тому, багато практикуючих адвокатів, що займаються такими процесами, стають нашими постійними клієнтами.

Документ про визначення ринкової вартості, коли немає доступу до автомобіля та/або немає документів на нього, істотно відрізняється від звичайного звіту оцінювача. Важливо звертатися в компанію, яка спеціалізуються саме на підготовці документів для пред’явлення в суді, а не тільки, наприклад, для нотаріуса.

Помилка у виборі оцінювача автомобіля може коштувати програної справи, тому це питання виключно важливе. Це цілком зрозуміло, виходячи з того, що юристи протилежної сторони будуть розглядати документи «під мікроскопом», щоб знайти формальні ознаки визнати їх неякісними. А «причепитися» там зазвичай є до чого. Якщо тільки за роки практики проведення оцінок автомобілів для суду оцінювач не відшліфує всі свої документи досконально.

Хто може проводити експертну оцінку автомобілів

Незалежна оцінки автомобілів проводиться у відповідності із Методикою товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів (Наказ Міністерства Юстиції України від 24.07.2009 №1335/5/1159). Вартість розповсюджених моделей автомобілів розраховується на підставі даних, наведених у довіднику «Бюллетень автотоварознавця» (Періодичний довідник. Міністерство юстиції України, Науково-дослідний інститут судових експертиз, Інформаційно-обчислювальний центр Союзу експертів України).

Наша оціночна компанія має сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, виданий Фондом державного майна України, із відкритою спеціалізацією з оцінки колісних транспортних засобів. У штаті працюють оцінювачі, які спеціалізуються на визначенні ринкової вартості найрізноманітнішого транспорту та спеціальної техніки, мають відповідні кваліфікаційні свідоцтва та актуальні підвищення кваліфікації. І найголовніше – багаторічний практичний досвід. Все це в комплексі дає нам можливість якісно представляти послуги і професійно консультувати клієнтів на всіх етапах співпраці.

Будемо раді, якщо Ви виберете саме нас!

Поширити у Facebook