Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав є одним з напрямків експертної оцінки і найчастіше проводиться для наступних цілей:

 • З метою продажу підприємства.
 • Для прийняття управлінського рішення.
 • Для пред’явлення у суді.
 • Умови кожної такої роботи обговорюються в індивідуальному порядку в залежності від специфіки діяльності, наявності доступу до звітності підприємства й мети оцінки.

  Порядок дій щодо оцінки корпоративних прав, як і в випадку з оцінкою акцій, залежить від конкретної ситуації та показників роботи підприємства: наявності діяльності, наявності прибутку, кількість та типи активів на балансі тощо.

  Для визначення складності, строку виконання та вартості робіт нам потрібен баланс підприємства та звіт про фінансові результати за останній звітній період. В залежності від інформації, відображеної у звітності, нам знадобляться розшифрування деяких строк балансу. Тільки після цього ми зможемо предметно вести перемови з проведення оцінки.

  Середньої вартості робіт з оцінки корпоративних прав не існує. На відмінність від, наприклад, квартир (докладніше про оцінку квартир), кожне підприємство є унікальним та характеризується великою кількістю факторів, яки впливають на його вартість. Тому вартість робіт розраховується індивідуально з урахуванням особливостей кожного окремого випадку.

  Наша компанія проводить оцінку підприємств на підставі сертифіката суб’єкта оціночної діяльності з відкритим напрямком «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових  прав та нематеріальних активів», виданого Фондом державного майна України.

  Ми будемо раді співробітництву. Будь ласка, телефонуйте!

  Поширити у Facebook