ЖК “Кристал Парк”: презентабельне житло у центрі столиці

ЖК "Кристал Парк" у Києві

Мати житлову площу у центрі столиці – мрія багатьох людей. При цьому часто доводиться розглядати варіанти на вторинному ринку, які не завжди задовольняють вибагливих покупців.

Бажаючим мати простору квартиру в новому будинку, варто звернути увагу на варіанти у забудовника. Це найкращий спосіб стати власником нерухомості, яка відповідатиме особистим запитам та перевагам. Будівельна компанія “Ковальська нерухомість” є надійним забудовником в Україні. У портфоліо бренда десятки зданих в експлуатацію об’єктів у різних районах столиці.

Нерухомість «Ковальська»: що пропонує забудовник

Компанія є провідним забудовником у столиці, пропонує квартири класу комфорт, економ, бізнес у різних районах Києва. Вона не тільки виконує будівельні роботи, але й володіє дочірніми підприємствами, які займаються:

  • розробкою проектної документації;
  • виготовлення будівельних матеріалів;
  • обслуговуванням споруд в процесі експлуатації.

Крім цього компанія інвестує кошти у власні проекти, завдяки цьому будівництво виробляється у найкоротші терміни.

Ознайомитись з об’єктами, які вже здані в експлуатацію або перебувають у процесі будівництва, можна на офіційному сайті build.kovalska.com.

Особливе місце у портфоліо займає ЖК Кристал Парк. Комплекс бізнес класу, розташований у парковій зоні, між станцією метро «Шулявська» та зоопарком.

Комплекс складається з чотирьох секцій різної поверховості, завдяки цьому виглядає чудово. Зручність проживання та роботи в комплексі забезпечується низкою переваг:

  • сучасною багаторівневою системою безпеки;
  • наявністю консьєрж-сервісу;
  • унікальним пануванням квартир та офісних приміщень;
  • закритою від сторонніх, продуманою до дрібниць прибудинковою територією;
  • наявністю підземного паркування;
  • автономним опаленням.

Комерційна нерухомість, магазини, ресторани, кафе розташовуються на першому поверсі. Для проживання пропонуються двокімнатні та трикімнатні квартири, у тому числі й дворівневі. Детальніше ознайомитися з інформацією про житловий комплекс, а також з фото та опис інших об’єктів забудовника можна на офіційному сайті build.kovalska.com.

Переваги житла “Ковальська нерухомість”

Об’єкти «Ковальська нерухомість» знаходяться поблизу транспортних розв’язок та інших об’єктів інфраструктури в різних районах Києва, що дозволить вибрати квартиру з урахуванням потреб та побажань.

Комплекси мають сучасний дизайн, продумане планування та оснащену прибудинкову територію. При будівництві використовуються сучасні технології та матеріали.

Компанія надає повну інформацію про власні проекти, включаючи вартість, планування, розташування. Процес будівництва можна відстежувати на сайті компанії. А різноманітність варіантів у різних районах міста дозволяє вибрати квартиру відповідно до індивідуальних потреб.

Поширити у Facebook