Бізнес-ідея: продаж товарів через автомат

Автомат газированной воды

Не так давно в Україну прийшло поняття вендингу. Тобто продажу напоїв і продуктів харчування за допомогою автоматів. І як показала практика, даний вид бізнесу досить вдало прижився в умовах торгівлі нашої країни.

Вендінг (англ. vending від англ. vend-торгувати через автомати) — це продаж товарів і послуг за допомогою автоматизованих систем (торгових автоматів). Вендінг набув широкого поширення в світі як зручний і не дуже вимогливий спосіб вести торгівлю або надавати послуги. Вендінг має різні напрямки і практично доречний у всіх комерційних сферах і сферах життя суспільства.

Старше покоління пам’ятає, що ще навіть за радянських часів вже існувало щось аналогічне. А саме – автомати з газованою водою. Але вони пішли в минуле разом з тією країною. А зараз практично в будь-якому торговому центрі, супермаркеті або в холі державної установи можна побачити автомати з кавою, попкорном, жувальною гумкою. І навіть іграшками-стрибунцями. А що, якби в схожих автоматах продавалися різні речі? І ціни на них були б трохи нижче, ніж в магазинах?

Логічно, що подібний вид торгівлі буде прихильно зустрінутий споживчим суспільством. І звідси випливає цікава ідея організація малого бізнесу, що спеціалізується на продажу речей через автомати.

Чим торгувати через автомати?

В більшості своїй дані речі повинні бути звичайними потоковими. Без будь-якої структуризації за розмірами, кольором. Зазвичай до таких товарів можна віднести всілякі банні рушники, звичайні домашні тапочки. Хоча, звичайно, найбільшого поширення набули автомати, що продають або готують різні напої. У тому числі і кавові автомати. Але при цьому ніша продажу нехарчових товарів таким способом все ще не зайнята.

Якщо підійти до питання пошуку найменувань таких товарів, то їх знайдеться дійсно багато. Настільки, щоб можна було без проблем поставити реалізацію на потік через автомати. Існує безліч іноземних компаній, що займаються виробництвом обладнання такого плану. Можна придбати автомати у них. А оскільки розраховані вони саме на українських громадян, найкраще зробити їх на замовлення, із написами рідною мовою.

Природно, спочатку слід визначитися з асортиментом і знайти постачальників необхідної продукції за оптовими цінами. При цьому з постачальниками проблем зазвичай не виникне. Адже, якщо грамотно прорекламувати свою ідею, то швидше за все вони самі Вас знайдуть.

Де купити сам автомат?

Проблема може виникнути з придбанням автоматів. Та й то не проблема, а деякі дрібні труднощі. Такі труднощі полягають саме в пошуку зарубіжного виробника, оформленні замовлення і подальшій доставці автомата в Україну.

Є ще один варіант. В Україні існує чимала кількість вендінгових виробників. Тому можна звернутися до них зі своїм бізнес-планом і пропозицією випустити партію автоматів, адаптованих під продаж певних речей.

У разі успіху можливе довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Стартовий капітал буде розраховуватися з вартості автоматів та їхньої кількості. При цьому, зрозуміло, вигідніше купувати та оцінювати основні засоби на свої власні гроші, не вдаючись до банківського кредиту. При необхідності за допомогою останнього можна здійснити оптові закупівлі самого товару, оскільки в майбутньому він все одно окупиться.

У чому перевага покупки через автомат?

Важливою ж умовою для успішного розвитку бізнесу з продажу речей через автомати є демократична цінова політика. Саме з її допомогою покупка товару подібним чином придбає популярність у широкого кола споживачів.

Низька ціна роздрібної реалізації досягається за рахунок економії на оренді повноцінного приміщення для магазину, плюс на заробітній платі співробітникам. Не сумнівайтеся, низька ціна в будь-якому випадку приверне до себе увагу. І у даної послуги сформується своя ніша споживачів, які будуть Вам тільки вдячні.

Серед постійних клієнтів нашої оціночної компанії є і власники описаного вище виду бізнесу. Вони звертаються до оцінювачів по з двома питаннями:

  1. оцінка обладнання, наприклад, для оформлення його в якості застави для отримання кредиту в банку.
  2. оцінка нерухомості, де буде розташований вендінговий автомат.

торгові автомати

Оренда комунальної нерухомості Києва для розміщення автоматів

Важлива бізнес-порада з нашої практики! Хорошим варіантом розміщення автоматів, зокрема, кавових машин є холи різних державних та комунальних підприємств і установ Києва. Таких як, наприклад, поліклініки, різні центри надання послуг, навчальні заклади тощо.

Оренда частини холу у міста Києва зазвичай є значно вигіднішою в порівнянні з орендою тієї ж площі в супермаркеті. Ми спеціалізуємося на проведенні оцінці нерухомості в комунальній власності саме тому, що така послуга потрібна для визначення величини орендної плати за комунальне майно. І для подальшого укладення договору з містом або комунальним підприємством. На відміну від аналогічного договору з приватною фірмою, при договорі з Києвом орендар отримує більш вигідну ставку оренди. І його права захищені значно краще.

Поширити у Facebook